» Blog »Sportowy Wojownik

Sportowy Wojownik

Teofil Deciuk zyskał popularność biorąc udział w telewizyjnym show. Całe swoje życie wiąże ze sportem- trenował pływanie, taekwondo, kickboxing i pięciobój nowoczesny. Niegdyś doznał poważnej kontuzji, jednak siła walki nie pozwoliła mu się poddać i dzięki sumiennym treningom odzyskał sprawność w rękach. Jego rodzice są nauczycielami jogi i to właśnie oni nauczyli go wytrwałości w dążeniu do celu. Teofil bardzo dobrze wie, że porażka nie jest końcem, a lekcją, z której można wyciągnąć wiele nauki na przyszłość.

Pierwszy trening OCR- wyścig z przeszkodami, okazał się dla niego strzałem w dziesiątkę. Pokochał ten sport i zaczął intensywnie trenować, by osiągać jak najlepsze wyniki. W programie telewizyjnym został okrzyknięty przez jurorów „Herosem z Zielonej Góry”. Widzowie i organizatorzy programu byli pod wrażeniem jego zapału i ambicji, a także ogromnej wytrzymałości.

Przed wyjazdem na zawody do Stanów Zjednoczonych mówił: „Niezależnie od tego jak mi teraz pójdzie, dokonam tego za rok lub dwa. To jest mój cel i zamierzam zrobić wszystko, by go osiągnąć. (…) Ciało i głowa są gotowe na wszystko. Całość zależy tylko ode mnie.” #GoHigher!